Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.

Introduction » 3 ДЕЛНИ слики » Слики на платно 3-делни КУЈНА KU033E30


        

Слики на платно 3-делни КУЈНА KU033E30

модерни слики на платно

 


0x
Availability: Во Вашиот дом за 11 - 13 работни дена
Product no.: XOBKU033E30
Мотив: кујна
Боја: повеќебојна
Нај комбинации: повеќебојни
1. Изберете димензии 3
Цена without Tax : 1,669 мкд
Цена including Tax (18 %):
1,969 мкд

into the basket:
  парче  

Дополнителна понуда

Image:
Product no. / Goods name:
 
Price:
Слики на платно КУЈНА KU033E11
XOBKU033E11
Слики на платно КУЈНА KU033E11
Цена 649 мкд

Слика на платно со реалистично прикажан мотив висок квалитет, достапна во различни димензии.

Модерни слики за модерен ентериер. Мотиви со дигитален квалитет печатени на квалитетно платно, кое е поставено на дрвена рамка. Платното е поставено и околу рамката, со што создава неповторлив 3D ефект.

Еколошки производ без мириси.

Ѕидни слики кои едноставно Ве инспирираат!


 width=

Views and questions VISITORS

No comments so far. Add your comment or question as the first.

Created by the system www.fast-webshop.com

NDE4ZWJ
Популарни производи
Во износ: 0
Сите во кошот