Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.

Introduction » 3 ДЕЛНИ слики » Слики на платно 3-делни ЦВЕЌЕ XOBKV148E30


        

Слики на платно 3-делни ЦВЕЌЕ XOBKV148E30

модерни слики на платно

 


0x
Availability: Во Вашиот дом за 11 - 13 работни дена
Product no.: XOBKV148E30
Мотив: цвеќиња
Боја: повеќебојна
Нај комбинации: повеќебојни
1. Изберете димензии 3
Цена without Tax : 1,754 мкд
Цена including Tax (18 %):
2,070 мкд

into the basket:
  парче  

Дополнителна понуда

Image:
Product no. / Goods name:
 
Price:
Слики на платно ЦВЕЌЕ ЛАЛЕ XOBKV148E11
XOBKV148E11
Слики на платно ЦВЕЌЕ ЛАЛЕ XOBKV148E11
Цена 620 мкд

Слика на платно со реалистично прикажан мотив висок квалитет, достапна во различни димензии.

Модерни слики за модерен ентериер. Мотиви со дигитален квалитет печатени на квалитетно платно, кое е поставено на дрвена рамка. Платното е поставено и околу рамката, со што создава неповторлив 3D ефект.

Еколошки производ без мириси.

Ѕидни слики кои едноставно Ве инспирираат!


 width=

Views and questions VISITORS

No comments so far. Add your comment or question as the first.

Created by the system www.fast-webshop.com

MjFjMT
Популарни производи
Во износ: 0
Сите во кошот