Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница прифаќаш некои колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » 3 ДЕЛНИ слики » Слики на платно 3-делни ЦВЕЌЕ XOBKV113E30


        

Слики на платно 3-делни ЦВЕЌЕ XOBKV113E30

модерни слики на платно

акција


0x

 

Availability: Во Вашиот дом за 11 - 14 работни денови
Product no.: XOBKV113E30
1. Изберете димензии 3:
2. Изберете стил на сликата:
Цена without Tax : 1,525 мкд
Цена including Tax (18 %):
1,799 мкд

into the basket:
  парче  

Дополнителна понуда

Image:
Product no. / Goods name:
 
Price:
Слики на платно ЦВЕЌЕ ЛАЛЕ XOBKV113E11
XOBKV113E11
Слики на платно ЦВЕЌЕ ЛАЛЕ XOBKV113E11
Цена 599 мкд

Слика на платно со реалистично прикажан мотив висок квалитет, достапна во различни димензии.

Модерни слики за модерен ентериер. Мотиви со дигитален квалитет печатени на квалитетно платно, кое е поставено на дрвена рамка. Платното е поставено и околу рамката, со што создава неповторлив 3D ефект.

Еколошки производ без мириси.

Ѕидни слики кои едноставно Ве инспирираат!


 width=

Views and questions VISITORS

No comments so far. Add your comment or question as the first.

MzA3M2