Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница прифаќаш некои колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Слики на платно по бои

Слики на платно по бои

Во нашиот живот голема важност даваме на боите. Дури и по хороскопот, на секој знак му е доделена одредена боја. Тие делуваат на нашето тело и на нашиот ум, така што некои и делуваат добро а пак други не иритираат. По боите се разликуваат и луѓето. Пронајдете слика која ќе му одговара на Вашиот ентериер, ќе му помага на вашиот Ум и ќе ја подбри атмосферата во Вашиот дом.

Играјте си со вашата фантазија, бирајте бои и изберете ја совршената слика за Вас!


NzNjNzN