Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.

Introduction » Pаспродажба % » Сликање на платно ЦВЕЌЕ 50x50 cm


        

Сликање на платно ЦВЕЌЕ 50x50 cm

на залиха

 

акција


0x
Transparent price history
Достапност: Во Вашиот дом за 8 - 10 работни денови
Код на производот: XOBCH12322WE1-50x50-24h
Вообичаена цена 1,449 мкд
Цена без ДДВ : 745 мкд
Цена со ДДВ (18 %):
879 мкд

Сликање на платно - Авторска репродукција

Еден од комплетните новитети во областа на модерната декорација. Ние кимнавме на вашите предлози и решивме да ги задоволиме нашите драги клиенти. Така, почнавме да ги печатиме рачно насликани ѕидните слики од Atelier Lipa и на висококвалитетно памучно платно. Од далечина нема да можете да го разликувате испечатеното од насликаниот оригинал. Совршената предност, сепак, е што можеме да ја доставиме репродукцијата на авторот до вашиот дом во рок од неколку дена.

Имаме преку 15.000 слики во нашата продавница. Затоа, би сакале да ви го олесниме изборот на најпопуларните парчиња со ставање само на најпопуларните дела во оваа посебна категорија. Ќе ви се допаднат темите на цвеќиња, пејзажи, животни, жени или креации од светот на апстрактната уметност.

Важен дел од производството е гарантираниот квалитет на техниката, релевантните компоненти како што се платно, облоги и боја. Можете да прочитате за нивните уникатни карактеристики во следните редови. Ви претставуваме 6 интересни информации кои се најважни во целиот процес на создавање:

1. Користиме најсовремена дигитална водоотпорна фото печатење , која осигурува дека прекрасно богатите бои нема да избледат и да го задржат својот оригинален изглед.

2. Специјалното италијанско платно е производ на ARTMIE и е изработено од 100% памук. Структуриран е и има одлична особина да не свети на сонце. Ситниот сјај на површината ја прави сликата оригинално и уникатно парче.

3. Рамките се изработени од висококвалитетни, цврсти лајсни од смрека ARTMIE кои се заоблени на рабовите. Оваа одлична карактеристика е многу важна бидејќи платното нема да се оштети на рабовите.

4. Употребените висококвалитетни бои се без мирис и не испуштаат никакви штетни материи во воздухот

5. Сите авторски репродукции се произведени во Словачка во најдобри услови

6. Убава информација е фактот што ги пакуваме сликите во обвивка со меурчиња и висококвалитетна картонска кутија за да спречиме оштетување. Бесплатно додаваме завртки и кука за закачување.

Како да закачите слика на ѕид?

Views and questions VISITORS

No comments so far. Add your comment or question as the first.

Created by the system www.fast-webshop.com

ZWZlZTUz
Популарни производи
Во износ: 0
Сите во кошот