Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.

Introduction » Рачно сликан POP ART » Рачно сликани слики на платно POP Art Three sexy woman 3-делна8


        

Рачно сликани слики на платно POP Art Three sexy woman 3-делна8

pop art Уметнички слики

 


0x
Достапност: Во Вашиот дом за 18 - 23 работни дена
Код на производот: YOBPP3s
Мотив: поп-арт
Боја: црна
Нај комбинации: бело-сино-зелено
Изберете големина на PopArt слики
Цена без ДДВ : 4,678 мкд
Цена со ДДВ (18 %):
5,520 мкд

into the basket:
  парче  

Ви благодариме на довербата, заради која нашите рачно насликани POPART слики ќе го украсуваат вашиот дом. Моментално нашите сликари од ателјето ЛИПА имаат толку многу работа, што проценетото време на испорака за овој вид на слика е 48-53 работни дена. Ви благодариме на разбирањето.

 

 width=

 

Рачно слика во POP ART стил. Ова е гаранција за единственост и оригиналност, која нема да ја најдете на друго место. Тоа е она нешто што ќе го внесе духот на модерната уметност во Вашиот дом или работно место. Уште денес можете да имате нешто што никој друг го нема!

Бојата се наоѓа на платното се до работ на рамката. Затоа не е потребно сликата да има класична рамка.

Сликата е изработена на квалитетно германско платно со дрвена рамка.

Во текот на сликањето се користени високо квалитетни германски акрилни бои,, кои осигуруваат појасни контрасти и подолг животен век на сликата.

Views and questions VISITORS

No comments so far. Add your comment or question as the first.

Created by the system www.fast-webshop.com

OTY1MmViN
Популарни производи
Во износ: 0
Сите во кошот