Introduction » Рачно сликан POP ART » Рачно сликани слики на платно POP Art Scarface 1-делна 100x50cm


        

Рачно сликани слики на платно POP Art Scarface 1-делна 100x50cm

pop art Уметнички слики

 

Availability: Во Вашиот дом за 15 - 20 работни денови
Product no.: YOBPPsmp
Бесплатна испорака: За нарачки над 3500 ДЕН
Пон – Пет: 08:00 – 16:00
Изберете димензии PopArt 1:
Цена without Tax : 3,339 мкд
Цена including Tax (18 %):
3,940 мкд

into the basket:
  парче  

 width=

Рачно слика во POP ART стил. Ова е гаранција за единственост и оригиналност, која нема да ја најдете на друго место. Тоа е она нешто што ќе го внесе духот на модерната уметност во Вашиот дом или работно место. Уште денес можете да имате нешто што никој друг го нема!

Бојата се наоѓа на платното се до работ на рамката. Затоа не е потребно сликата да има класична рамка.

Сликата е изработена на квалитетно германско платно со дрвена рамка.

Во текот на сликањето се користени високо квалитетни германски акрилни бои,, кои осигуруваат појасни контрасти и подолг животен век на сликата.

Views and questions VISITORS

No comments so far. Add your comment or question as the first.

YjlmNGVm