Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.

Introduction » Рачно сликан POP ART » Рачно сликани слики на платно POP Art Iron Maiden 1-делна


        

Рачно сликани слики на платно POP Art Iron Maiden 1-делна

pop art Уметнички слики

 


0x
Достапност: Во Вашиот дом за 18 - 23 работни дена
Код на производот: YOBPPim
Мотив: поп-арт
Боја: црвена
Нај комбинации: црно-црвено-бело
Изберете големина на PopArt слики
Цена без ДДВ : 5,297 мкд
Цена со ДДВ (18 %):
6,250 мкд

into the basket:
  парче  

Ви благодариме на довербата, заради која нашите рачно насликани POPART слики ќе го украсуваат вашиот дом. Моментално нашите сликари од ателјето ЛИПА имаат толку многу работа, што проценетото време на испорака за овој вид на слика е 48-53 работни дена. Ви благодариме на разбирањето.

 

 width=

 

Рачно слика во POP ART стил. Ова е гаранција за единственост и оригиналност, која нема да ја најдете на друго место. Тоа е она нешто што ќе го внесе духот на модерната уметност во Вашиот дом или работно место. Уште денес можете да имате нешто што никој друг го нема!

Бојата се наоѓа на платното се до работ на рамката. Затоа не е потребно сликата да има класична рамка.

Сликата е изработена на квалитетно германско платно со дрвена рамка.

Во текот на сликањето се користени високо квалитетни германски акрилни бои,, кои осигуруваат појасни контрасти и подолг животен век на сликата.

Views and questions VISITORS

No comments so far. Add your comment or question as the first.

Created by the system www.fast-webshop.com

YTE5ZmU
Популарни производи
Во износ: 0
Сите во кошот