Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.

Introduction » Pаспродажба % » Рачно насликана POP ART слика MARILYN MONROE 120х80 см


        

Рачно насликана POP ART слика MARILYN MONROE 120х80 см

на залиха

 

акција


0x
Transparent price history
Достапност: Во Вашиот дом за 8 - 10 работни денови
Код на производот: YOBPPmon4-120x80-24h
Вообичаена цена 7,690 мкд
Цена без ДДВ : 5,500 мкд
Цена со ДДВ (18 %):
6,490 мкд

into the basket:
   

Ви благодариме што им верувате на нашите рачно насликани ПОПАР слики за да го разубават вашиот дом. Меѓутоа, во моментов нашите сликари во Ателје ЛИПА се толку зафатени што предвиденото време за испорака на овој тип на сликање е 40-45 работни дена. Ви благодариме за разбирањето.

Рачно насликано сликарство во ПОП АРТ стил. Тоа е гаранција за уникатност и оригиналност која нема да ја најдете никаде на друго место. Вистинската работа е да го внесете духот на модерната уметност во вашиот дом и работно место. Денес можете да имате нешто што никој друг го нема.

Бојата се влече до работ на рамката. Поради оваа причина, не е потребна рамка за оваа слика.

Сликата е насликана на висококвалитетно германско платно со дрвена рамка.

Во сликарството се користени висококвалитетни германски акрилни бои, кои обезбедуваат посветли контрасти и подолг животен век на сликање.

Сите слики се спакувани во висококвалитетни материјали.

Можете да имате нешто што никој друг го нема денес.

Views and questions VISITORS

No comments so far. Add your comment or question as the first.

Created by the system www.fast-webshop.com

MmFiZmMxND
Популарни производи
Во износ: 0
Сите во кошот