Introduction » РАЧНО СЛИКАНИ СЛИКИ » Насликана слика на платно СЛОН 1-делна CWFAN021 - 100x70 cm


        

Насликана слика на платно СЛОН 1-делна CWFAN021 - 100x70 cm

уметнички слики

ново

 

Availability: Во Вашиот дом за 23 - 28 работни денови
Product no.: CWFAN021
Цена without Tax : 6,169 мкд
Цена including Tax (18 %):
7,279 мкд

into the basket:
  парче  

 width=

Рачно сликана слика на платно изработена со комбинација на акрилни и маслени бои. Модерна слика на платно за модерни станови и модерен ентериер.

Оригинални мотиви насликани на квалитетно платно, кое е поставено на дрвена рамка.

Декорации за ѕид, кои едноставно Ве инспирираат!

Уште денес можете да ги имате нашите уметнички слики кои никој друг ги нема!

 width= width= width=

Views and questions VISITORS

No comments so far. Add your comment or question as the first.

OTM5YTZiN