Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.

Introduction » РАЧНО СЛИКАНИ СЛИКИ » Насликана слика на платно ГРАД 1-делна CWF1885ME1 - 80x80 cm


        

Насликана слика на платно ГРАД 1-делна CWF1885ME1 - 80x80 cm

уметнички слики

 

ново


0x
Достапност: Во Вашиот дом за 8 - 12 работни денови
Код на производот: CWF1885ME1
Мотив: град
Боја: црна
Цена без ДДВ : 5,246 мкд
Цена со ДДВ (18 %):
6,190 мкд

into the basket:
  парче  

 width=

Рачно сликана слика на платно изработена со комбинација на акрилни и маслени бои. Модерна слика на платно за модерни станови и модерен ентериер.

Оригинални мотиви насликани на квалитетно платно, кое е поставено на дрвена рамка.

Декорации за ѕид, кои едноставно Ве инспирираат!

Уште денес можете да ги имате нашите уметнички слики кои никој друг ги нема!

 width= width= width=

Views and questions VISITORS

No comments so far. Add your comment or question as the first.

Created by the system www.fast-webshop.com

YjFkN
Популарни производи
Во износ: 0
Сите во кошот