Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.

Introduction » РАЧНО СЛИКАНИ СЛИКИ » Насликана слика на платно ЦВЕЌЕ 1-делна CFAZH6221E1 - 120x50 cm


        

Насликана слика на платно ЦВЕЌЕ 1-делна CFAZH6221E1 - 120x50 cm

уметнички слики

 

ново акција


0x
Transparent price history
Availability: Во Вашиот дом за 8 - 12 работни денови
Product no.: CFAZH6221E1
Мотив: цвеќиња
Боја: сина
Нај комбинации: бело-сино-зелено
Цена without Tax : 6,780 мкд
Цена including Tax (18 %):
8,000 мкд

into the basket:
  парче  

 width=

Рачно сликана слика на платно изработена со комбинација на акрилни и маслени бои. Модерна слика на платно за модерни станови и модерен ентериер.

Оригинални мотиви насликани на квалитетно платно, кое е поставено на дрвена рамка.

Декорации за ѕид, кои едноставно Ве инспирираат!

Уште денес можете да ги имате нашите уметнички слики кои никој друг ги нема!

 width= width= width=

Views and questions VISITORS

No comments so far. Add your comment or question as the first.

Created by the system www.fast-webshop.com

YWY5MDVkZT
Популарни производи
Во износ: 0
Сите во кошот