Introduction » РАЧНО СЛИКАНИ СЛИКИ » АПСТРАКТНИ слики » Насликана слика на платно АПСТРАКТ 1-делна YOBATAB010E1


        

Насликана слика на платно АПСТРАКТ 1-делна YOBATAB010E1

уметнички слики LIPA

ново акција


1x

 

Availability: Во Вашиот дом за 8 - 12 работни денови
Product no.: YOBATAB010E1
Производител: ARTMIE
Изберете големина на насликани слики:
Цена without Tax : 4,697 мкд
Цена including Tax (18 %):
5,543 мкд

into the basket:
  парче  

 width=

Рачно сликана слика на платно изработена со комбинација на акрилни и маслени бои. Модерна слика на платно за модерни станови и модерен ентериер.

Оригинални мотиви насликани на квалитетно платно, кое е поставено на дрвена рамка.

Декорации за ѕид, кои едноставно Ве инспирираат!

Уште денес можете да ги имате нашите уметнички слики кои никој друг ги нема!

 width= width= width=

Views and questions VISITORS

No comments so far. Add your comment or question as the first.

NjQ0MTZjO