Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.

Introduction » НАЛЕПНИЦИ за ѕид

НАЛЕПНИЦИ за ѕид

Sort by 
Manufacturer  

Вообичаена цена 1,319 мкд

Цена 799 мкд

акција


Вообичаена цена 1,799 мкд

Цена 1,439 мкд

акција


Вообичаена цена 599 мкд

Цена 479 мкд

акција


Вообичаена цена 1,079 мкд

Цена 869 мкд

акција

Налепниците за ѕид се едни од најпопуларните и најмодерните компоненти на уредување на ентериерот, но и екстриерот. Налепниците- стикери имаат неверојатна способност да го "опорават" просторот во собата, создавајќи илузиски ефект, и се вистински шлаг на тортата при декорирањето на собите. Оригиналните мотиви се главен тренд во 2015 година и сеуште ги маѓепсуваат набљудувачите. Едноставниот начин на лепење на ѕидот овозможува самостојна работа за секого, а и во многу случаи може да го превенира оштетувањето на ѕидовите. Примената не е ограничена само на ѕидови, веќе може да се поставуваат и на ормари, врати, огледала или фрижидери.


Промената на ентериерот во модерен дизајн не мора да се однесува само на дневната соба, туку може да се прави и во спалната и детската соба, но и во Вашата канцеларија во која поминувате најмалку 8 часа дневно. Можностите се многубројни! Можете да одберете дури и ѕидни налепници во боја и тоа за било кој мотив. Доволно е да залепите барем една од нив и потполно да ја промените атмосферата во Вашиот простор!

За сите Ваши прашања во врска со налепниците за ѕид, Ве молиме контактирајте го нашиот кориснички сревис, кој со задоволство ќе Ви помогне. Ќе ни биде мило ако ни ги испратите и Вашите предлози и мислења со што би ја подобриле нашата работа.


Упатствата за лепење на налепниците може да ги превземете >ТУКА<.

OTYxYWQ3N