Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.

Introduction » АКЦИИ и НОВОСТИ » Модерни слики на платно - Feminine Grace in Motion


        

Модерни слики на платно - Feminine Grace in Motion

Колекција на слики Природна убавина

 

discount 10%


1x
Достапност: Во Вашиот дом за 8 - 11 работни денови
Код на производот: XOGMDPA010E1
Мотив: жена
Боја: сина
Нај комбинации: сино-злато
Изберете ја големината на сликата PREMIUM ART
Price before discount 4,090 мкд
Цена без ДДВ : 3,119 мкд
Цена со ДДВ (18 %):
3,681 мкд

into the basket:
   

4-те најпопуларни мотиви на слики и причините зошто толку сакаме да ги ставаме во нашите домови

1. Дали знаевте дека присуството на цвеќе во соба има позитивно влијание врз нашите емоции и благосостојба, според студиите? Со нашата колекција на украсни слики, можете да внесете малку среќа и радост во вашиот дом.

2. Дали сте слушнале дека растенијата и природата докажано го опуштаат нашиот ум и тело? Тие можат да ви помогнат да создадете мирна атмосфера дома која е совршена за релаксација и опуштање.

3. Интересен факт е дека женските теми често биле критикувани, па дури и забранети во минатото поради нивното наводно влијание врз општеството. Денес, сепак, за среќа, уметноста што прикажува жени станува признат и почитуван дел од светот на уметноста.

4. Апстрактната уметност помага да се опуштите и да се чувствувате подобро. Тоа е поради нивната експресивна, нерепрезентативна форма, која ја поттикнува имагинацијата и поттикнува саморефлексија. Затоа сликите на платно се идеален додаток на секој модерен дом.

Украсена со златни акценти и текстурирани потези со четка , уметничката колекција на слики Natural Beauty е создадена од група експерти и уметници за модерни ѕидни декорации. Колекцијата содржи неверојатни оригинални мотиви со врвни уметнички елементи и ќе бидат токму она што го барате во вашиот ентериер.Views and questions VISITORS

No comments so far. Add your comment or question as the first.

Created by the system www.fast-webshop.com

YmYxYjgzYz
Популарни производи
Во износ: 0
Сите во кошот