Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.

Introduction » Слики TOM LORIS » La Paris / Tom Loris 029A1


        

La Paris / Tom Loris 029A1

уметнички слики на платно

ново


0x

 

Availability: Во Вашиот дом за 11 - 14 работни денови
Product no.: XOBTL029A1
Изберете димензии:
Цена without Tax : 1,067 мкд
Цена including Tax (18 %):
1,259 мкд

into the basket:
  парче  

Не двоумете се да зачекорите во светот на уметноста!

Дигитална уметност како слика на ѕид за модерен ентериер на стамбениот или работен простор. Несекојдневни мотиви насликани на платно од 100% највисоко квалитетен памук. Висок квалитет на натписите. Еколошки бои без мириси. Платно поставено на дрвена рамка со дебелина од 2 cm. Еколошки производ со потполно природни материјали. Ѕидни слики во духот на модерната уметност.

Get Adobe Flash player

Оригинални слики со мотиви кои нема да ги најдете на друго место. Ѕидни слики со печат на оригиналност и креативност. Модерни слики за незаборавно искуство.


Уникатност и оригиналност потврдена со брендот на TOM LORIS.

Tom Loris

Views and questions VISITORS

No comments so far. Add your comment or question as the first.

MmI5OW