Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.

Introduction » Pаспродажба % » Кафе слики за кујна Печено сласт 50х50 см


    

Кафе слики за кујна Печено сласт 50х50 см

на залиха

 

акција


0x
Transparent price history
Достапност: Во Вашиот дом за 8 - 10 работни денови
Код на производот: XOBMDCF078E1-50x50-24h
Вообичаена цена 2,390 мкд
Цена без ДДВ : 1,178 мкд
Цена со ДДВ (18 %):
1,390 мкд

Кафе слики за кујната: инспирација за разубавување на просторот

Опкружете се со примамливи ароми и визуелни задоволства со нашата колекција „Coffee World“. Овие слики од платно се совршен додаток за секоја модерна кујна или кафуле каде што сакате да создадете пријатна и гостопримлива атмосфера.

Доживејте го вкусот на кафето преку вашите очи

Секое парче од нашата колекција е дизајнирано да ја долови длабочината и сложеноста на искуството со кафе. Од зрно до шолја, секој детаљ во нашите слики е прикажан со таква грижа што речиси можете да ја почувствувате аромата на свежо мелено кафе што се шири низ вашата соба.

За уметност и кафе

Нашите слики не се само визуелно задоволство, туку тие се и израз на нашата љубов кон еден од најпопуларните пијалоци во светот. Тие се совршен подарок за секој кој ја цени ликовната уметност и културата на кафе.

Погоден за различни простори

Без разлика дали сакате да го разубавите просторот во вашата кујна, да додадете карактер на кафуле или да создадете катче за одмор во вашата дневна соба, нашите слики се разновидни и ќе додадат длабочина и топлина на секој амбиент.

Интересни факти за кафето:

Тргување со зрна кафе: Дали знаевте дека кафето е втора најтргувана стока во светот по нафтата?

Потекло на кафето: Етиопија се смета за лулка на кафето, со повеќе од илјада различни сорти на растението кафе.

Кафе и креативност: Студиите сугерираат дека кафето може да ја промовира креативноста преку зголемување на нивото на енергија и подобрување на концентрацијата.

Здравствени придобивки: Редовното консумирање кафе (во умерени количини) може да го намали ризикот од некои болести, вклучително и Паркинсонова болест и дијабетес тип 2.

Детали за производот:

 • Произведено во Европа
 • Дизајниран од експерти за внатрешен дизајн
 • педантна рачна изработка во изработката на сликите
 • брза обработка и неограничен број парчиња по нарачка
 • прекрасно богати бои и реален изглед како на сликата
 • висококвалитетно италијанско ARTMIE платно изработено од 100% памук со фин сјај и не сјае на сонце
 • јаки и заоблени рамки од смрека за подолг век на траење и заштита на сликите
 • безбедна и нежна употреба на висококвалитетни еко бои без мирис и штетни материи
 • прецизно пакување во фолија со меурчиња и картонска кутија
 • БЕСПЛАТНИ завртки и куки за закачување за лесна инсталација

Views and questions VISITORS

No comments so far. Add your comment or question as the first.

Created by the system www.fast-webshop.com

MmFjY2Y0
Популарни производи
Во износ: 0
Сите во кошот