Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.

Introduction » Pаспродажба % » Ѕидно сликарство PURE SHAPE / DAN JOHANNSON 40x60 cm


        

Ѕидно сликарство PURE SHAPE / DAN JOHANNSON 40x60 cm

на залиха

 


0x
Достапност: Во Вашиот дом за 8 - 10 работни денови
Код на производот: XOBDJ061E1-40x60-24h
Цена без ДДВ : 584 мкд
Цена со ДДВ (18 %):
689 мкд

into the basket:
   

Сликање на платно со тема на светски познатиот уметник Ден Јохансон сега достапно во висок квалитет и различни големини.


Современа слика за вашиот дом која ги комбинира страста на уметникот, искуството и почитта кон традицијата преточена во модерен стил на мансарда . Сите во неверојатни бои и со оригинален мотив инспириран од патувања и лични искуства.


Сликата е во дигитален квалитет и на дрвена рамка. Платното ги преклопува и страните, создавајќи 3D ефект кој не може да се пропушти.


Словачки производ направен од природни материјали што ја прават оваа слика популарен и висококвалитетен производ. Направено со технологија за печатење без мирис.


Views and questions VISITORS

No comments so far. Add your comment or question as the first.

Created by the system www.fast-webshop.com

YzE5ZD
Популарни производи
Во износ: 0
Сите во кошот