Introduction » 1 ДЕЛНИ слики » HD Слики на платно 1-делна КУЈНА KU007O1


        

HD Слики на платно 1-делна КУЈНА KU007O1

модерни Слики на платно

ново


0x

 

Availability: Во Вашиот дом за 11 - 14 работни денови
Product no.: XOBKU007O1
Бесплатна испорака: За нарачки над 3500 ДЕН
Пон – Пет: 08:00 – 16:00
1. Изберете димензии 1:
2. Изберете стил на сликата:
Цена without Tax : 508 мкд
Цена including Tax (18 %):
599 мкд

into the basket:
  парче  

Слика на платно со реалистично прикажан мотив висок квалитет, достапна во различни димензии.

Модерни слики за модерен ентериер. Мотиви со дигитален квалитет печатени на квалитетно платно, кое е поставено на дрвена рамка. Платното е поставено и околу рамката, со што создава неповторлив 3D ефект.

Еколошки производ без мириси.

Ѕидни слики кои едноставно Ве инспирираат!


Печатени слики

Views and questions VISITORS

No comments so far. Add your comment or question as the first.

YmZlY