Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница прифаќаш некои колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » ПОПУСТ % » Домашен Текстил » Долен чаршаф со ластик сива боја 180 x 200 cm


        

Долен чаршаф со ластик сива боја 180 x 200 cm

Долен чаршаф со ластик за дупла постела

ново


0x

 

Availability: Во Вашиот дом за 8 - 12 работни денови
Product no.: TMAPRZJ-33-180/200
EAN code: 5903293802250
Цена without Tax : 669 мкд
Цена including Tax (18 %):
789 мкд

into the basket:
  парче  

Views and questions VISITORS

No comments so far. Add your comment or question as the first.

YThhZWM