Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.

Introduction » Модерен ентериер » Сини Слики » Дизајн декорација на платно Рајот во очите


        

Дизајн декорација на платно Рајот во очите

Колекција на безгранична инспирација

 


0x
Достапност: Во Вашиот дом за 7 - 9 работни денови
Код на производот: XOBMDWM001E1
Мотив: жена
Боја: повеќебојна
Нај комбинации: повеќебојни
Изберете димензија на авторската репродукција
Цена без ДДВ : 2,415 мкд
Цена со ДДВ (18 %):
2,850 мкд

into the basket:
   

5 интересни вести од светот на ѕидната уметност за кои треба да знаете

Персонализирана ѕидна уметност: Приближно 35% од луѓето кои ги опремуваат своите домови се фокусираат на персонализирање на нивната животна средина со ѕидна уметност што го одразува нивниот посебен стил и интереси.

Зголемена реалност во уметноста: Технологијата за зголемена реалност станува сè подостапна и популарна. До 25% од луѓето прво ќе пробаат слика преку проширена реалност за да видат дали ќе се вклопи во нивната внатрешност пред да одлучат дали да ја купат.

Одржливост и еко-дизајн: До 20% од луѓето кои ги опремуваат своите домови се заинтересирани да се осигураат дека нивните украси и додатоци за домот се еколошки одржливи материјали.

Измешајте и спојте стилови: Анкетите покажуваат дека само 10% од луѓето експериментираат со украси на ѕидови. Ова значи дека овие луѓе сакаат да комбинираат различни стилови и мотиви за да создадат уникатен и препознатлив израз во нивниот дом.

Виртуелни галерии и изложби. До 10% од луѓето ги користат при изборот на ѕидни украси за нивниот дом. Овие изложби им овозможуваат на луѓето да откријат нови дела од удобноста на нивниот дом.

Откријте нови трендови и необични парчиња кои ќе додадат луксуз, стил и модерност во вашиот ентериер. Сликата на платно ја трансформиравме во визуелно искуство наменето за сите оние кои бараат исклучителен дизајн и уникатен израз.

Придобивки од производот:

  • Исклучително визуелно искуство благодарение на прекрасните богати бои и реалниот изглед
  • висококвалитетно италијанско ARTMIE платно изработено од 100% памук со фин сјај и не сјае на сонце
  • јаки и заоблени рамки од смрека за подолг век на траење и заштита на сликите
  • безбедна и нежна употреба на висококвалитетни бои, без мирис и без загадувачи
  • прецизно пакување во обвивка со меурчиња и картонска кутија со вклучени завртки и куки за закачување за сигурна испорака и лесна инсталација бесплатно

Views and questions VISITORS

No comments so far. Add your comment or question as the first.

Created by the system www.fast-webshop.com

YjUyY2
Популарни производи
Во износ: 0
Сите во кошот