Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница прифаќаш некои колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Декоративен ДРЖАЧ » Декоративен држач за слики ACADEMY Natural SZ2-natural


        

Декоративен држач за слики ACADEMY Natural SZ2-natural

сликарски држач за слики


0x

 

Availability: Во Вашиот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: VLSZ2_natural
Цена without Tax : 1,219 мкд
Цена including Tax (18 %):
1,439 мкд

into the basket:
  парче  

 

Упатствата за монтажа на штафелај можете да ги преземете ТУКА

Views and questions VISITORS

No comments so far. Add your comment or question as the first.

NjYyM