Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.

Introduction » Ѕидни декорации » Декоративен држач за сликање KING - Окер


        

Декоративен држач за сликање KING - Окер

држач за слики

 

ново


0x
Достапност: Во Вашиот дом за 8 - 12 работни денови
Код на производот: VLSZ5_ochre
Цена без ДДВ : 2,661 мкд
Цена со ДДВ (18 %):
3,140 мкд

into the basket:
  парче  

 /></p>
<p><br /><br /></p>
<div>
<p><br /><span style=Украсен држач за сликање - штафелај! Цврста и стабилна конструкција од дрво-смрека. Лесно регулирање и одлична цена во однос на квалитетот.


ДИМЕНЗИИ:
max. вкупна висина - 186 cm
max. висина на платното - 140 cm

 

Упатствата за монтажа на штафелај можете да ги преземете ТУКА

Views and questions VISITORS

No comments so far. Add your comment or question as the first.

Created by the system www.fast-webshop.com

YzkyZjVjY
Популарни производи
Во износ: 0
Сите во кошот