Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.

Introduction » Ѕидни декорации » Декоративен држач за сликање KING


        

Декоративен држач за сликање KING

држач за слики

 

ново


0x
Достапност: Во Вашиот дом за 8 - 10 работни денови
Код на производот: VLSZ5_natural
Цена без ДДВ : 2,127 мкд
Цена со ДДВ (18 %):
2,510 мкд

into the basket:
  парче  

 /></p>
<p><br /><br /></p>
<div>
<p><span style=Украсен држач за сликање - штафелај! Цврста и стабилна конструкција од дрво-смрека. Лесно регулирање и одлична цена во однос на квалитето.

ДИМЕНЗИИ:

max. вкупна висина - 186 cm

max. висина на платното - 140 cm

 

Упатствата за монтажа на штафелај можете да ги преземете ТУКА

Views and questions VISITORS

No comments so far. Add your comment or question as the first.

Created by the system www.fast-webshop.com

ZjU1OTk5N
Популарни производи
Во износ: 0
Сите во кошот