Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.

Introduction » Ѕидни декорации » Декоративен држач за сликање EKO – Тика


        

Декоративен држач за сликање EKO – Тика

држач за сликање

 

ново


0x
Достапност: Во Вашиот дом за 8 - 10 работни денови
Код на производот: VLSZ1_teak
Цена без ДДВ : 1,500 мкд
Цена со ДДВ (18 %):
1,770 мкд

Декоративен држач за сликање - штафелај. Стабилен држач за сликање со можност за подесување на наклонот за држање на сликата во зависност од посакуваната положба на сликата на држачот. Лизгав горен и долен дел на држачот на платното. Држачот е изработен од дрво-смрека без маслен третман.

Димензии:

ширина - 60 cm

max вкупна висина - 178 cm

max висина на платното - 133 cm

 

 

Упатствата за монтажа на штафелај можете да ги преземете ТУКА

Views and questions VISITORS

No comments so far. Add your comment or question as the first.

Created by the system www.fast-webshop.com

YjhlNm
Популарни производи
Во износ: 0
Сите во кошот