Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница прифаќаш некои колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Декоративен ДРЖАЧ » Декоративен држач за сликање EKO – Oрев


        

Декоративен држач за сликање EKO – Oрев

држач за слики

ново


0x

 

Availability: Во Вашиот дом за 8 - 12 работни денови
Product no.: VLSZ1_nutbrown
Вообичаена цена 1,990 мкд
Цена without Tax : 1,432 мкд
Цена including Tax (18 %):
1,690 мкд

into the basket:
  парче  

 /></p> <p><br /><br /></p> <div> <p><span style=Декоративен држач за сликање - штафелај. Стабилен држач за сликање со можност за подесување на наклонот за држање на сликата во зависност од посакуваната положба на сликата на држачот. Лизгав горен и долен дел на држачот на платното. Држачот е изработен од дрво-смрека без маслен третман.


Димензии:


ширина - 60 cm


max вкупна висина - 178 cm


max висина на платното - 133 cm

 

Упатствата за монтажа на штафелај можете да ги преземете ТУКА

Views and questions VISITORS

No comments so far. Add your comment or question as the first.

ODc5OGRm