Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.

Introduction » АКЦИИ и НОВОСТИ » Цветен свет на платно Природна убавина


        

Цветен свет на платно Природна убавина

Тендерски допири колекција

 


0x
Достапност: Во Вашиот дом за 7 - 9 работни денови
Код на производот: XOBMDFL023E1
Мотив: цвеќиња
Боја: бела
Нај комбинации: бело-сино-сиво
1. Изберете димензии 1
Цена без ДДВ : 1,338 мкд
Цена со ДДВ (18 %):
1,579 мкд

into the basket:
   

Како да поставите слики од бели и златни цвеќиња во вашиот дом?

При изборот на уметнички дела за вашиот дом, важно е да се земат предвид неколку фактори. Едно од најновите додатоци на нашиот избор на ѕидни украси на платно е колекцијата „Нежни допири“, која ќе ја внесе убавината на белите и златните цветови во вашиот ентериер. Еве неколку препораки како да го поставите овој тип на домашен додаток за да стане вистински скапоцен камен во вашиот дом.

1. Изберете ја вистинската соба

Пред да започнете со поставување на вашата цветна слика, размислете во која просторија треба да се наоѓа. Сликите од колекцијата „Нежни допири“ се погодни за дневната соба, спалната соба, трпезаријата, па дури и за канцеларијата. Изберете ја просторијата каде што ќе можете најмногу да им се восхитувате.

2. Изберете го вистинското место

Поставувањето слика е клучен фактор при опремувањето на просторијата. Можете да го поставите над софата, креветот, каминот или работната маса. Одлучете според тоа што сакате да го нагласи декорацијата. Ако го поставите над каминот, ќе внесе топло и пријатно чувство во собата, додека поставувањето над масата може да создаде елегантна атмосфера.

3. Комбинирајте со додатоци

Сакате декорацијата да се истакне уште повеќе? Комбинирајте го со додатоци во бела и златна боја. Перничињата, ќебињата или вазните можат да додадат унифициран изглед на собата и да ја истакнат убавината на дизајнерската слика.

4. Емоционално влијание

Не заборавајте на емоционалното влијание. Колекцијата „Нежни допири“ буди чувства на радост, среќа и мир. Поставете слики од него за да можете да им се восхитувате во оние моменти кога сакате да се потсетите на едноставните радости на животот.

Овие слики не се само уметничко дело, туку и пријатен додаток на вашата домашна атмосфера. Со овие совети, можете да ги поставите така што ќе станат вистински скапоцен камен во вашиот ентериер.

Views and questions VISITORS

No comments so far. Add your comment or question as the first.

Created by the system www.fast-webshop.com

YzEyYT
Популарни производи
Во износ: 0
Сите во кошот