Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница прифаќаш некои колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » 4 ДЕЛНИ слики

Четириделни слики


Збогатете ја својата канцеларија, дневна или спална соба со нова слика. Четириделните слики создаваат совршен ефект и го прават Вашиот ентериер безвременски. Совршени се за Вашите ѕидови кои чезнеат за промена. Закачете на ѕидот прекрасна слика која секојдневно ќе привлекува внимание на Вас и Вашите гости.


Четири дела и само една прекрасна тема. Повеќеделните слики се нешто пто секој модерен простор мора да го има. Закачете ја Ајфеловата кула, Кипот на слободата или некој друг архитектонски уникат. Изберете слика на ѕид која Ве инспирира!

 

Sort by 
Manufacturer  OGVlNGV