Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.

Introduction » АКЦИИ и НОВОСТИ » Безвременска елеганција на платно Златен раскош на сино платно


        

Безвременска елеганција на платно Златен раскош на сино платно

Колекција на Royal Elegance

 


0x
Достапност: Во Вашиот дом за 7 - 9 работни денови
Код на производот: XOBMDFL033E1
Мотив: цвеќиња
Боја: сина
Нај комбинации: сино-злато
1. Изберете димензии 1
Цена без ДДВ : 1,856 мкд
Цена со ДДВ (18 %):
2,190 мкд

into the basket:
   

Како да ја искористите колекцијата „Royal Elegance“ за да го разубавите вашиот дом?

Украсувањето на вашиот дом со уметност може да донесе ново ниво на убавина и задоволство во вашиот живот. Колекцијата „Royal Elegance“ е одличен начин да се постигне ова. Оваа оригинална колекција на ѕидни платна носи свежа радост и софистицираност во вашиот ентериер. Научете како да користите колекција инспирирана од убавината на природата за да го разубавите вашиот дом. Целата колекција може да се најде >ТУКА<.

1. Избор на вистинската поставеност

Каде да го поставите вашето ново дизајнерско парче од колекцијата „Royal Elegance“? Проверете неколку идеи:

Над троседот: Декорацијата на ѕидот може да биде одлична фокусна точка во дневната соба. Неговите светли бои и елегантен дизајн ќе донесат нов живот во собата.

Над креветот: Во спалната соба, цветните мотиви на платно можат да создадат мирна и стилска средина, совршена за одмор и релаксација.

Над каминот:
Ако имате камин во дневната или трпезаријата, поставете слика над него за да внесете елеганција и топло чувство во собата.

Над бирото: Во канцеларија, впечатлива цветна слика може да послужи како инспирација и да додаде пица на креативниот работен простор.

2. Комбинирање на бои

Колекцијата „Royal Elegance“ се карактеризира со контраст помеѓу златното и кралското сино. Како да ги комбинирате овие бои со други украсни елементи?

Златни и сини додатоци: на платното додадете перничиња, ќебиња или вазни во златни и сини нијанси за да создадете координиран изглед.

Неутрални позадини: Ако имате неутрални ѕидови, платното ќе се истакне уште повеќе. Боите ќе станат похрабри, а просторот ќе стане поживописен.

3. Емоција на ѕидот

Нашата колекција буди чувства на радост, среќа и мир. Запомнете дека уметничките дела на ѕидот можат да создадат атмосфера во просторијата.

Радост и среќа: платно со светли бои и живописни цвеќиња ќе донесе радост и среќа во вашиот дом.

Мирна релаксација: местото каде што е поставено платното може да биде место за релаксација и смиреност. Уживајте во тивки моменти со вашето ново уметничко дело.

4. Уживајте во релаксирачки момент со вашето ново уметничко дело и почувствувајте ја топлината на моментот на мир и тишина.

Оваа колекција не е само за вас, туку и за вашите најблиски. Цвеќињата на платно се одличен совет за подарок за различни прилики, од родендени до свадбени подароци.

Нашата прекрасна колекција е подготвена да го украси вашиот дом и да донесе нов живот и радост во него.

Views and questions VISITORS

No comments so far. Add your comment or question as the first.

Created by the system www.fast-webshop.com

ZGZkNmE0
Популарни производи
Во износ: 0
Сите во кошот