Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.

Introduction » Pаспродажба % » АБСТРАКТ Ѕидно сликање Попуст 60% 40X60 cm


        

АБСТРАКТ Ѕидно сликање Попуст 60% 40X60 cm

на залиха

 

Black FRIDAY


0x
Transparent price history
Availability: Во Вашиот дом за 11 - 13 работни дена
Product no.: XOBAB067E11-40x60-24h
Вообичаена цена 1,390 мкд
Цена without Tax : 474 мкд
Цена including Tax (18 %):
559 мкд

into the basket:
   

Слика на платно со прикажан реалистичен мотив во висок квалитет достапни во различни големини.

Модерни слики за модерно живеење и современ ентериер. Мотив со дигитален квалитет испечатен на висококвалитетно платно испружено на дрвена рамка. Платното испружено и на страните на рамката создава неповторлив 3D ефект на ѕидот.

Еколошки производ и без мирис.

Ѕидни слики кои едноставно ќе ве инспирираат.

Views and questions VISITORS

No comments so far. Add your comment or question as the first.

Created by the system www.fast-webshop.com

MjhmNT
Популарни производи
Во износ: 0
Сите во кошот