Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.

Introduction » Pаспродажба % » АБСТРАКТ Ѕидно сликање Попуст 60% 40X60 cm


        

АБСТРАКТ Ѕидно сликање Попуст 60% 40X60 cm

на залиха

 

акција


0x
Transparent price history
Достапност: Во Вашиот дом за 8 - 10 работни денови
Код на производот: XOBAB067E11-40x60-24h
Цена без ДДВ : 499 мкд
Цена со ДДВ (18 %):
589 мкд

Слика на платно со прикажан реалистичен мотив во висок квалитет достапни во различни големини.

Модерни слики за модерно живеење и современ ентериер. Мотив со дигитален квалитет испечатен на висококвалитетно платно испружено на дрвена рамка. Платното испружено и на страните на рамката создава неповторлив 3D ефект на ѕидот.

Еколошки производ и без мирис.

Ѕидни слики кои едноставно ќе ве инспирираат.

Views and questions VISITORS

No comments so far. Add your comment or question as the first.

Created by the system www.fast-webshop.com

NGQ4Mj
Популарни производи
Во износ: 0
Сите во кошот