Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница прифаќаш некои колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Декоративен ДРЖАЧ

Декоративен ДРЖАЧ за слики

Новост во декорацијата на Вашиот дом!

Декоративен држач за слики- штафелај. Почувствувајте се како уметник во своето ателје, направете сопствена галерија во Вашиот дом. Вашата ѕидна слика веќе нема да е сама, туку како во галерија можете да ја сместите на држач за вашето омилено уметничко дело. Внесете го уметничкиот дух во Вашиот дом.

Нов и оригинален стамбен украс!

Sort by 
Manufacturer  

Вообичаена цена 2,990 мкд

Цена 2,190 мкд

ново


Вообичаена цена 2,990 мкд

Цена 2,190 мкд

ново


Вообичаена цена 2,990 мкд

Цена 2,190 мкд

ново


Вообичаена цена 2,990 мкд

Цена 2,190 мкд

ново


Вообичаена цена 2,990 мкд

Цена 2,190 мкд

ново


Вообичаена цена 2,990 мкд

Цена 2,190 мкд

ново
Вообичаена цена 1,790 мкд

Цена 1,590 мкд

ново


Вообичаена цена 1,790 мкд

Цена 1,590 мкд

ново


Вообичаена цена 1,790 мкд

Цена 1,590 мкд

ново


Вообичаена цена 1,790 мкд

Цена 1,590 мкд

ново


Вообичаена цена 1,790 мкд

Цена 1,590 мкд

ново


Вообичаена цена 1,790 мкд

Цена 1,590 мкд

ново


Вообичаена цена 1,790 мкд

Цена 1,549 мкд

новоYjRlNGUxN