Introduction » Луксузни завеси » Завеси за дневна соба LORA 1x 140x250cm


        

Завеси за дневна соба LORA 1x 140x250cm

1 парче во пакување

ново акција


0x

 

Availability: Во Вашиот дом за 8 - 12 работни денови
Product no.: TEFFIR/LORA/K
Пон - Пет: 08:00 - 16:00
Достава ГРАТИС: За нарачки над 3500мкд
димензии: 140x250 cm
Телефон | Viber: 071 910 939
Вообичаена цена 1,649 мкд
Цена without Tax : 1,008 мкд
Цена including Tax (18 %):
1,190 мкд

into the basket:
  парче  

Views and questions VISITORS

No comments so far. Add your comment or question as the first.

MTliNz