Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница прифаќаш некои колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Слики Dan JOHANNSON » Платна за закачување » Висечки платна Prediction - Dan Johannson XMPDJ040


        

Висечки платна Prediction - Dan Johannson XMPDJ040

модерно висечко платно Dan Johannson

ново


0x

 

Availability: Во Вашиот дом за 11 - 14 работни денови
Product no.: XMPDJ040
1. Изберете димензии 1:
Изберете боја на летвици:
Цена without Tax : 508 мкд
Цена including Tax (18 %):
599 мкд

into the basket:
  парче  

Запознајте го најновиот тренд ѕидни декорации во модерен северен стил со мотиви од Dan Johoannson! Нека вашите чувства се разбудат под впечаток на минималистички северен дизајн.

Реалистично дигитално водоотпорно печатење со заштита од стареење и бледнеење е направено на природно памучно високо квалитетно платно со изразена структура, и сето тоа кога ќе се додаде на ентериерот ќе направи посебна атмосфера во вашиот дом.

Висечкото платно е поставено на дрвени летвици од дрво од смрека на горниот и долниот дел. Благодарение на цврстиот канап платното безбедно, едноставно и стилски ќе го закачите на ѕид. Во понудата има летвици во повеќе бои, што можете да ги изберете во склад со мотив по ваш вкус.

Заради сигурност и олеснување на манипулацијата и транспортот, при пакувањето платното е свиткано во ролнаи пакувано во картонска туба.

*Мал совет: Во случај платното при транспортот или од било која причина се стутка, било од лоша манипулација или летвици, доволно ќе биде на задната страна малку да го натопите со прскалка за вода. Во рок од 24h, кога целосно ќе се исуши, сите несовршености ќе исчезнат.


 width=

Views and questions VISITORS

No comments so far. Add your comment or question as the first.

YWU5MWI5