Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница прифаќаш некои колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Новогодишни Украси » Украси за елка - Цвеќе CELIN 3 бр.


        

Украси за елка - Цвеќе CELIN 3 бр.

20 cm

ново


0x

 

Availability: Во Вашиот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: DEFSW/G/CELIN/SZAM
Вообичаена цена 639 мкд
Цена without Tax : 225 мкд
Цена including Tax (18 %):
265 мкд

Views and questions VISITORS

No comments so far. Add your comment or question as the first.

MmQzZ