Introduction » Слики Dan JOHANNSON » Слики » Слики на платно Supposed Head 2nd Motif - Dan Johannson XOBDJ139E1


        

Слики на платно Supposed Head 2nd Motif - Dan Johannson XOBDJ139E1

модерни слики Dan Johannson

ново


0x

 

Availability: Во Вашиот дом за 11 - 14 работни денови
Product no.: XOBDJ139E1
1. Изберете димензии 1:
Цена without Tax : 558 мкд
Цена including Tax (18 %):
659 мкд

into the basket:
  парче  

 

Слика на платно со мотиви од светски познатиот уметник Dan Johannson сега достапна во повеќе димензии, по највисоки стандарди за квалитет.


Модерни слики кои во Вашиот дом ќе го внесат духот на традицијата и искуството во модерен мансарда стил. Со неверојатни бои и мотиви инспирирани од патувањата и личните искуства.


Сликата е дигитално печатена и поставена на рамка. Платното ја прекрива рамката и од страните и така Ви обезбедува незаборавен 3D ефект.

 


Произведено во ЕУ од природни материјали, кои на овој производ му додаваат посебна вредност и квалитет. За производство е користена технологија на без мирисно дигитално печатење на платно.


 

 width=

Views and questions VISITORS

No comments so far. Add your comment or question as the first.

NTg0ZT