Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.

Introduction » Слики Dan JOHANNSON » Слики » Слики на платно Sketch of Impossible Contrast - Dan Johannson XOBDJ071E1


        

Слики на платно Sketch of Impossible Contrast - Dan Johannson XOBDJ071E1

модерни слики Dan Johannson

ново


0x

 

Availability: Во Вашиот дом за 11 - 14 работни денови
Product no.: XOBDJ071E1
1. Изберете димензии 1:
Цена without Tax : 414 мкд
Цена including Tax (18 %):
489 мкд

into the basket:
  парче  

 

Слика на платно со мотиви од светски познатиот уметник Dan Johannson сега достапна во повеќе димензии, по највисоки стандарди за квалитет.


Модерни слики кои во Вашиот дом ќе го внесат духот на традицијата и искуството во модерен мансарда стил. Со неверојатни бои и мотиви инспирирани од патувањата и личните искуства.


Сликата е дигитално печатена и поставена на рамка. Платното ја прекрива рамката и од страните и така Ви обезбедува незаборавен 3D ефект.

 


Произведено во ЕУ од природни материјали, кои на овој производ му додаваат посебна вредност и квалитет. За производство е користена технологија на без мирисно дигитално печатење на платно.


 

 width=

Views and questions VISITORS

No comments so far. Add your comment or question as the first.

N2ZjZmE4YT