Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница прифаќаш некои колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » VeronikaArt » Слики на платно Nude ginkgo 1-делна XOBVERART008E1


        

Слики на платно Nude ginkgo 1-делна XOBVERART008E1

Модерен дизајн на слики - VeronikaArt

ново


0x

 

Availability: Во Вашиот дом за 6 - 9 работни денови
Product no.: XOBVERART008E1
1. Изберете димензии 1:
Цена without Tax : 1,118 мкд
Цена including Tax (18 %):
1,319 мкд

into the basket:
  парче  

Модерни апстрактни слики од дизајнерката VeronikaArt

Ви претставуваме одличен графички дизајнер од Чешка, која за вас дизајнираше модерни апстрактни слики во стилот на Faces Art. Оваа уметница постојано ги следи новите трендови и со својата работа сака да внесе во секој ентериер нови идеи, детали, погледи, емоции, бои, љубов кон жените или природата. Нејзиниот печат на сликите е уникатен и оригинален. Мотивите ја обележуваат нејзината работа, па затоа мотивите на сликите можат да се вклопат во сите видови на ентериери. Инспирацијата ја бара во природата, како и во женските облини и облици. Бидејќи апстрактните слики се многу популарни и барани, сигурни сме дека ќе ви се допадне и стилот на Faces Art.

 width=

Зошто Faces Art сликите се толку популарни?

Faces Art му припаѓа на апстрактниот стил кој станува сè попопуларен, па не е изненадување што уметницата веднаш го привлече вниманието на љубителите на овој стил. Апстрактните слики ја поттикнуваат нашата имагинација и го внесуваат духот на уметноста во ентериерот. Модерните дела дизајнирани од оваа уметница претставуваат комбинација од точки, линии, модерна графика и неутрални бои. Овој стил исто така ги најде и своите ентузијасти поради фактот што се вклопува во минималистичкиот и скандинавскиот ентериер, што е многу популарно кај младите луѓе кои се занимаваат со внатрешен дизајн.

 width=
 width=

Сигурно ќе ве интересираат: Најсовремената технологија за печатење

Не е тајна дека целиот процес на производство на сликите се одвива во нашите сали. Задоволството на клиентите е наш приоритет број еден, поради што нашите производи треба да поминат низ повеќе оддели за сè да биде во ред. Крајниот производ се состои од многу помали процеси, како на пример печатење на платно - сечење на платно - составување на рамката на платното, процесот на поставување на платното и неговото прицврстување на дрвената рамка, пакување во фолија со воздушни меурчиња и картон. Така, можете да бидете сигурни дека вашиот дом ќе има квалитетен производ без ефтина имитација од Кина.

 width=
 width=

Печатиме повеќе од 18 000 слики годишно, поради што инвестирањето во технологија во нашиот сегмент е многу важно, дури и пожелно. Користиме најсовремено дигитално водоотпорно печатење на фотографии, благодарение на кое убавите живописни бои го задржуваат оригиналниот изглед. Нашето платно ARTMIE е изработена во Италија од 100% памук. На прв поглед, можете да ја видите структурата и суптилниот сјај, што ја прави сликата уникатен и оригинален пример. Многу важен факт е дека рамките на рабовите се заоблени, така што платното не може да се оштети. Ние сме едни од ретките и можеби и единствените заедно со сликите, доставуваме и дрвени клинови. Овие клинови служат како гаранција дека платното ќе биде совршено затегнато и за 10 години.

Views and questions VISITORS

No comments so far. Add your comment or question as the first.

ZjJkNTc