Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница прифаќаш некои колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Стилови за ентериер » Гурмански стил » Слики на платно КОЛАЖ 4-делни XOBKOL07E42


        

Слики на платно КОЛАЖ 4-делни XOBKOL07E42

модерни слики на платно

ново


0x

 

Availability: Во Вашиот дом за 11 - 14 работни денови
Product no.: XOBKOL07E42
1. Изберете димензии 4:
Цена without Tax : 762 мкд
Цена including Tax (18 %):
899 мкд

into the basket:
  парче  

Слика на платно со реалистично прикажан мотив висок квалитет, достапна во различни димензии.

Модерни слики за модерен ентериер. Мотиви со дигитален квалитет печатени на квалитетно платно, кое е поставено на дрвена рамка. Платното е поставено и околу рамката, со што создава неповторлив 3D ефект.

Еколошки производ без мириси.

Ѕидни слики кои едноставно Ве инспирираат!


 width=

Views and questions VISITORS

No comments so far. Add your comment or question as the first.

YTA2ODN