Introduction » 4 ДЕЛНИ слики » Слики на платно КОЛАЖ 4-делни XOBKOL03E42


        

Слики на платно КОЛАЖ 4-делни XOBKOL03E42

модерни слики на платно

ново

 

Availability: 11 - 13 работни дена
Product no.: XOBKOL03E42
1. Изберете димензии 4:
Цена without Tax : 762 мкд
Цена including Tax (18 %):
899 мкд

into the basket:
  парче  

Слика на платно со реалистично прикажан мотив висок квалитет, достапна во различни димензии.

Модерни слики за модерен ентериер. Мотиви со дигитален квалитет печатени на квалитетно платно, кое е поставено на дрвена рамка. Платното е поставено и околу рамката, со што создава неповторлив 3D ефект.

Еколошки производ без мириси.

Ѕидни слики кои едноставно Ве инспирираат!

 

 width=

Views and questions VISITORS

No comments so far. Add your comment or question as the first.

YTkyM