Introduction » Модерен ентериер » Сини Слики » Слики на платно Fragment of Unfolding Dream - Dan Johannson


        

Слики на платно Fragment of Unfolding Dream - Dan Johannson

декорација на ѕид

ново

 

Availability: 11 - 13 работни дена
Product no.: XOBDJ007E1
Пон - Пет: 08:00 - 16:00
Телефон / Viber: 071 / 910 939
1. Изберете димензии 1:
Цена without Tax : 558 мкд
Цена including Tax (18 %):
659 мкд

into the basket:
  парче  

 

Слики на платно по лиценца и дизајн на светски познатиот уметник Dan Johannson-сега се достапни во највисоките резолуции и различни димензии.


Модерни слики за ѕид во кои се вкрстуваат уметничката страст, искуство, знаење и почитување на традицијата преточени во мансарда стил ,се совршени за уредување на домот. Сето ова е пренесено на сликарско платно во оригинална комбинација на боите- инспирирано од патувањата и личните искуства.


Сликата е отпечатена со дигитален принт на платно а потоа е поставена на дрвена рамка и околу страните на рамката со што сликата на платно добива 3D ефект.


Произведено во EU од природни материјали, кои на овој производ му даваат посебна вредност и квалитет.За производството е користена технологија на без мирисно дигитално печатење на платно.

 

 

 width=

Views and questions VISITORS

No comments so far. Add your comment or question as the first.

M2UyMTI4N