Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.

Introduction » 1 ДЕЛНИ слики » Слики на платно ДРВЈА ST012E12


        

Слики на платно ДРВЈА ST012E12

модерни слики на платно

 


0x
Availability: Во Вашиот дом за 11 - 13 работни дена
Product no.: XOBST012E12
Мотив: дрва
Боја: црвена
1. Изберете димензии 1
Цена without Tax : 398 мкд
Цена including Tax (18 %):
470 мкд

into the basket:
  парче  

Дополнителна понуда

Image:
Product no. / Goods name:
 
Price:
Слики на платно ДРВЈА Панорама ST012E13
XOBST012E13
Слики на платно ДРВЈА Панорама ST012E13
Цена 890 мкд

Слика на платно со реалистично прикажан мотив висок квалитет, достапна во различни димензии.

Модерни слики за модерен ентериер. Мотиви со дигитален квалитет печатени на квалитетно платно, кое е поставено на дрвена рамка. Платното е поставено и околу рамката, со што создава неповторлив 3D ефект.

Еколошки производ без мириси.

Ѕидни слики кои едноставно Ве инспирираат!


 width=

Views and questions VISITORS

No comments so far. Add your comment or question as the first.

Created by the system www.fast-webshop.com

YTg4N2Yx
Популарни производи
Во износ: 0
Сите во кошот