Introduction » Модерен ентериер » Шарени Слики » Слики на платно ЦВЕЌЕ KV062E11


        

Слики на платно ЦВЕЌЕ KV062E11

модерни слики на платно

акција


0x

 

Availability: Во Вашиот дом за 11 - 14 работни денови
Product no.: XOBKV062E11
Пон - Пет: 08:00 - 16:00
Телефон: 071 / 910 939
1. Изберете димензии 1:
2. Изберете стил на сликата:
Цена without Tax : 415 мкд
Цена including Tax (18 %):
490 мкд

into the basket:
  парче  

Дополнителна понуда

Image:
Product no. / Goods name:
 
Price:
Слики на платно ЦВЕЌЕ Панорама KV062E13
XOBKV062E13
Слики на платно ЦВЕЌЕ Панорама KV062E13
Цена 1,139 мкд

Слика на платно со реалистично прикажан мотив висок квалитет, достапна во различни димензии.

Модерни слики за модерен ентериер. Мотиви со дигитален квалитет печатени на квалитетно платно, кое е поставено на дрвена рамка. Платното е поставено и околу рамката, со што создава неповторлив 3D ефект.

Еколошки производ без мириси.

Ѕидни слики кои едноставно Ве инспирираат!


 width=

Views and questions VISITORS

No comments so far. Add your comment or question as the first.

MWU1YTEyNj