Introduction » 3 ДЕЛНИ слики » Слики на платно 3-делни ИНСПИРАЦИЈА IN033E30


        

Слики на платно 3-делни ИНСПИРАЦИЈА IN033E30

модерни слики на платно


0x

 

Availability: Во Вашиот дом за 11 - 14 работни денови
Product no.: XOBIN033E30
Пон - Пет: 08:00 - 16:00
Телефон: 071 / 910 939
1. Изберете димензии 3:
2. Изберете стил на сликата:
Цена without Tax : 1,525 мкд
Цена including Tax (18 %):
1,799 мкд

into the basket:
  парче  

Дополнителна понуда

Image:
Product no. / Goods name:
 
Price:
Слики на платно ИНСПИРАЦИЈА IN033E11
XOBIN033E11
Слики на платно ИНСПИРАЦИЈА IN033E11
Цена 599 мкд

Слика на платно со реалистично прикажан мотив висок квалитет, достапна во различни димензии.

Модерни слики за модерен ентериер. Мотиви со дигитален квалитет печатени на квалитетно платно, кое е поставено на дрвена рамка. Платното е поставено и околу рамката, со што создава неповторлив 3D ефект.

Еколошки производ без мириси.

Ѕидни слики кои едноставно Ве инспирираат!


 width=

Views and questions VISITORS

No comments so far. Add your comment or question as the first.

MWE2ZTRk