Introduction » Рачно сликан POP ART » Рачно сликани слики на платно POP Art GODFATHER 1-делна 70x100cm


        

Рачно сликани слики на платно POP Art GODFATHER 1-делна 70x100cm

pop art Уметнички слики

 

Availability: Во Вашиот дом за 48 - 53 работни денови
Product no.: YOBPPgfoh
Бесплатна испорака: За нарачки над 3500 ДЕН
Пон – Пет: 08:00 – 16:00
Изберете димензии PopArt 1:
Цена without Tax : 3,237 мкд
Цена including Tax (18 %):
3,820 мкд

into the basket:
  парче  

Ви благодариме на довербата, заради која нашите рачно насликани POPART слики ќе го украсуваат вашиот дом. Моментално нашите сликари од ателјето ЛИПА имаат толку многу работа, што проценетото време на испорака за овој вид на слика е 48-53 работни дена. Ви благодариме на разбирањето.

 

 width=

 

Рачно слика во POP ART стил. Ова е гаранција за единственост и оригиналност, која нема да ја најдете на друго место. Тоа е она нешто што ќе го внесе духот на модерната уметност во Вашиот дом или работно место. Уште денес можете да имате нешто што никој друг го нема!

Бојата се наоѓа на платното се до работ на рамката. Затоа не е потребно сликата да има класична рамка.

Сликата е изработена на квалитетно германско платно со дрвена рамка.

Во текот на сликањето се користени високо квалитетни германски акрилни бои,, кои осигуруваат појасни контрасти и подолг животен век на сликата.

Views and questions VISITORS

Privacy Policy
The legal grounds for your personal data processing is your consent given to the Controller within the meaning of Article 6 (1) (a) Regulation (EC) No 2016/679 of the European Parliament and of the Council on the protection of individuals with regard to the processing of personal data and on the free movement of such data and repealing Directive 95/46 / EC (General Regulation on the protection of personal data) (hereinafter referred to as “Regulation”). The purpose of your personal data processing is to send tax documents for the lease of the system, business communications, and other marketing activities by the controller to your person.

Warning. Webmaster reserves the right to remove obscene or such contributions, which would harm the interests Webmaster.

NWE4ZTgxO