Introduction » РАЧНО СЛИКАНИ СЛИКИ » Слики ДРВА » Рачно сликани слики на платно ДРВО 1-делна YOBAM039E1


        

Рачно сликани слики на платно ДРВО 1-делна YOBAM039E1

сликани слики AMELIE

ново

 

Availability: 28 - 33 работни дена
Product no.: YOBAM039E1
Изберете димензии AMELIE:
Цена without Tax : 5,389 мкд
Цена including Tax (18 %):
6,359 мкд

into the basket:
  парче  

 width=

*Кај одредени видови на димензии, изгледот на мотивот на сликата може малку да се разликува

Рачно сликана слика на платно изработена со комбинација на акрилни и маслени бои. Модерна слика на платно за модерни станови и модерен ентериер.

Оригинални мотиви насликани на квалитетно платно, кое е поставено на дрвена рамка.

Декорации за ѕид, кои едноставно Ве инспирираат!

Уште денес можете да ги имате нашите уметнички слики кои никој друг ги нема!

 width= width= width=

Views and questions VISITORS

No comments so far. Add your comment or question as the first.

M2RjYWE2O