Introduction » Pаспродажба 77%> » Рачно Сликани Слики » Рачно сликани слики на платно DeLUXE ЦВЕЌЕ 150x50 cm YOBDO148D3


        

Рачно сликани слики на платно DeLUXE ЦВЕЌЕ 150x50 cm YOBDO148D3

на лагер

акција


0x

 

Availability: Во Вашиот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: YOBDO148D3/150x50/24h
Вообичаена цена 9,599 мкд
Цена without Tax : 6,101 мкд
Цена including Tax (18 %):
7,199 мкд

 width=

Рачно сликана слика на платно изработена со комбинација на акрилни и маслени бои. Модерна слика на платно за модерни станови и модерен ентериер.

Оригинални мотиви насликани на квалитетно платно, кое е поставено на дрвена рамка.

Декорации за ѕид, кои едноставно Ве инспирираат!

Уште денес можете да ги имате нашите уметнички слики кои никој друг ги нема!

 width= width= width=

Views and questions VISITORS

No comments so far. Add your comment or question as the first.

ZmUyYjA5M