Introduction » РАЧНО СЛИКАНИ СЛИКИ » Слики ЦВЕЌЕ » Рачно сликани слики на платно DeLUXE - ЦВЕЌЕ 1-делна 001D1


        

Рачно сликани слики на платно DeLUXE - ЦВЕЌЕ 1-делна 001D1

Уметнички слики

ново

 

Availability: 28 - 33 работни дена
Product no.: YOBDO001D1
Бесплатна испорака: За нарачки над 3500 ДЕН
Пон – Пет: 08:00 – 16:00
Изберете димензии De LUX:
Цена without Tax : 3,864 мкд
Цена including Tax (18 %):
4,559 мкд

into the basket:
  парче  

 width=

 

Рачно сликана слика на платно изработена со комбинација на акрилни и маслени бои. Модерна слика на платно за модерни станови и модерен ентериер.

Оригинални мотиви насликани на квалитетно платно, кое е поставено на дрвена рамка.

Декорации за ѕид, кои едноставно Ве инспирираат!

Уште денес можете да ги имате нашите уметнички слики кои никој друг ги нема!

 

 width= width= width=

 

Views and questions VISITORS

No comments so far. Add your comment or question as the first.

OGI0ZTI1M