Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.

Introduction » РАЧНО СЛИКАНИ СЛИКИ » АПСТРАКТНИ слики » Рачно сликани слики на платно АПСТРАКТ 1-делна YOBFB548E1


        

Рачно сликани слики на платно АПСТРАКТ 1-делна YOBFB548E1

сликани слики FABIO

 

ново акција


0x
Transparent price history
Availability: Во Вашиот дом за 8 - 12 работни денови
Product no.: YOBFB548E1
Мотив: апстракт
Боја: црна
Изберете димензии
Вообичаена цена 8,270 мкд
Цена without Tax : 4,736 мкд
Цена including Tax (18 %):
5,589 мкд

into the basket:
  парче  

 width=

 

*Кај одредени видови на димензии, изгледот на мотивот на сликата може малку да се разликува

Рачно сликана слика на платно изработена со комбинација на акрилни и маслени бои. Модерна слика на платно за модерни станови и модерен ентериер.

Оригинални мотиви насликани на квалитетно платно, кое е поставено на дрвена рамка.

Декорации за ѕид, кои едноставно Ве инспирираат!

Уште денес можете да ги имате нашите уметнички слики кои никој друг ги нема!

 

 width= width= width=

Views and questions VISITORS

No comments so far. Add your comment or question as the first.

Created by the system www.fast-webshop.com

ODU1MmEzZj
Популарни производи
Во износ: 0
Сите во кошот