Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.

Introduction » Pаспродажба % » Рачно насликана слика Pop Art Goodfellas 3-делна 210x70 cm gf4/24h


        

Рачно насликана слика Pop Art Goodfellas 3-делна 210x70 cm gf4/24h

на лагер

 

акција


0x
Transparent price history
Availability: Во Вашиот дом за 8 - 12 работни денови
Product no.: YOBPPgf4/210x70/24h
Мотив: поп-арт
Боја: црна
Нај комбинации: црно-бело
Цена without Tax : 8,331 мкд
Цена including Tax (18 %):
9,830 мкд

into the basket:
  парче  

 width=

Рачно сликана слика на платно изработена со комбинација на акрилни и маслени бои. Модерна слика на платно за модерни станови и модерен ентериер.

Оригинални мотиви насликани на квалитетно платно, кое е поставено на дрвена рамка.

Декорации за ѕид, кои едноставно Ве инспирираат!

Уште денес можете да ги имате нашите уметнички слики кои никој друг ги нема!

 width= width= width=

Views and questions VISITORS

No comments so far. Add your comment or question as the first.

Created by the system www.fast-webshop.com

MjI1YW
Популарни производи
Во износ: 0
Сите во кошот